O nas

Rewolta.com jest marką obecną na rynku od 2012 roku, kiedy to przy współpracy partnerskich sklepów udostępnialiśmy nasze wzory. Rok 2014 jest przełomowy ponieważ bierzemy sprawy w swoje ręce i od tego momentu jesteśmy w pełni niezależni. Mamy pełną kontrolę i nieograniczone możliwości, od samego procesu produkcyjnego do dystrybucji naszych produktów w sklepie internetowym.

Odzież, głównie koszulki i bluzy wykonujemy techniką termotransferu - niezwylke trwała i bardzo estetyczna technika zdobienia odzieży. Tekstylia które oferujemy to sprawdzone marki, a ich bazę wsłuchując się w potrzeby klienta na bieżąca będziemy starali się powiększać.

Wszystkie wzory zamieszczone na stronie Rewolta.com są wynikiem naszej pracy i objęte są prawem autorskim, ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez zezwolenia jest zabronione.

Jesteśmy otwarci na współpracę, chętnie zrealizujemy twoje wizje, możesz do nas przesłać własne wzory oraz liczyć na pomoc przy tworzeniu motywu graficznego, a także wysyłać własne rzeczy i zamawiać wykonanie na nich wzorów.

A tak oceniają nas sami klienci, poniżej kilka komentarzy z serwisu aukcyjnego allegro:


komentarze